רצית פעם לשקף את ה-Mac שלך לטלוויזיה, באופן אלחוטי? אתה יכול לעשות זאת עם רוב מחשבי ה-Mac המודרניים אם הם תומכים ב-AirPlay.

ולטלוויזיות מודרניות רבות יש גם תמיכה מובנית ב- AirPlay , המאפשרת למקינטוש לשקף בקלות את המסך שלו לטלוויזיה, ישירות מ-macOS. זה קל מתמיד ב-macOS Monterey.

תמיכת AirPlay כלולה בטלוויזיות מודרניות רבות מבית LG, Samsung, Sony, Vizio, בדרך כלל מדגמים 2018 ומעלה. אם הטלוויזיה שלך תומכת בשיקוף מ-Mac (או iPhone או iPad), אז «AirPlay» יהיה זמין כאחת מאפשרויות הקלט בטלוויזיה.

אם הטלוויזיה שלך לא תומכת באופן מקורי ב-AirPlay, אז מכשירים ותיבות רבות כמו Apple TV או Roku כוללים תמיכה, אז תמיד חבר אחד מאלה לטלוויזיה שלך ואז שיקוף את ה-Mac שלך אליו.

כיצד לשקף מסך מק לטלוויזיה

נסקור כיצד לשקף MacBook Pro לטלוויזיה באמצעות AirPlay ב-macOS Monterey.

מהטלוויזיה, בחר «AirPlay» ככניסת הטלוויזיה.

ב-Mac, לחץ על סמל מרכז הבקרה בשורת התפריטים.

לחץ על «שיקוף מסך» במרכז הבקרה

בחר את הטלוויזיה שלך מהתקני שיקוף המסך הזמינים

בשלב מסוים, יופיע קוד על מסך הטלוויזיה, ולאחר מכן הזן את הקוד הזה ב-Mac כאשר תתבקש

תן רגע למק ולטלוויזיה ובקרוב מסך המק ישתקף לטלוויזיה, באופן אלחוטי

כעת מסך ה-Mac שלך משתקף לטלוויזיה, באדיבות AirPlay.

זה ישלח את כל מה שעל מסך ה-Mac לטלוויזיה.

שים לב שרזולוציית התצוגה של Mac עשויה להשתנות כך שתתאים לרזולוציה של הטלוויזיה, אך תוכל להתאים את הרזולוציה של הצג/ים בהעדפות מערכת > צגים > רזולוציה לפי ראות עיניך.

אם אתה רק רוצה לשקף סרטון, אתה יכול בדרך כלל לבחור את הטלוויזיה כיעד עבור רוב נגני הווידאו, למשל עם YouTube אתה יכול AirPlay ישירות מיוטיוב לדפדפן Safari ב-Mac, שישלח את הסרטון רק לטלוויזיה . , במקום כל שולחן העבודה והמסך של Mac.

כיצד לנתק שיקוף מסך ב-Mac לטלוויזיה

אתה יכול להפסיק את שיקוף המסך בכל עת:

חזור לתפריט מרכז הבקרה
בחר שוב «שיקוף מסך»
בחר את הטלוויזיה שאליה אתה משקף כיעד לבטל את בחירתה ולהפסיק את שיקוף המסך

AirPlay היא תכונה נהדרת באמת עם הרבה יכולות מגניבות, והיא לא מוגבלת רק להטלת מסך ה-Mac שלך לשיקוף לטלוויזיה או למכשיר אחר. AirPlay גם מאפשר לך לעשות דברים כמו להשתמש ב-Sonos כרמקול מק, שיקוף אייפון או אייפד ל-Apple TV, אפילו AirPlay ישירות למק אחר המשתמש ב-Mac כמכשיר היעד – בהנחה שיש לך מק שתומך ביכולת הזו. בין טריקים רבים אחרים, ולא רק עבור Mac אלא גם עבור iPhone, iPad ו- Apple TV.

האם אתה משתמש בשיקוף מסך עם ה-Mac שלך כדי לשקף את המסך שלך לטלוויזיה? האם הטלוויזיה שלך תומכת ב-AirPlay באופן מקורי, או שאתה משתמש במכשיר כמו Apple TV, Roku או Fire TV כדי לקבל את היכולת? ספר לנו על החוויות שלך בתגובות.

¿De cuánta utilidad te ha parecido este contenido?

¡Haz clic en una estrella para puntuarlo!

Promedio de puntuación 0 / 5. Recuento de votos: 0

Hasta ahora, ¡no hay votos!. Sé el primero en puntuar este contenido.